TOP restaurace: Nechte se okouzlit otevřenou kuchyní a skvělým jídlem

Date:

Pokud plánujete výlet do Krkonoš, nenechte si ujít Benecko. Je zde mnoho možností, kam vyrazit, v létě i zimě. Přitom se můžete skvěle najít v místní restauraci. TOP restaurace se zaměřuje hlavně na českou kuchyni a uvítá každého výletníka.

Jedinečné prostředí

TOP restaurace je moderní horská restaurace, kde vás přivítá příjemná atmosféra a zkušená obsluha. Kromě lahodného jídla se o skvělý zážitek postará také otevřená kuchyně. Můžete nahlédnout pod ruce profesionálních kuchařů, jak vytváří skvělé pokrmy. Pokud přemýšlíte, kam do restaurace na Benecku, tento podnik je nejlepší volbou. Navíc potěší přilehlý ProFamily Hotel TOP Benecko, kde se můžete ubytovat po dobu dovolené.

Čerstvost a kvalita

TOP restaurace Benecko vaří zejména českou kuchyni. Ovšem ne ledajakou – základem jsou denně čerstvé suroviny, přičemž řada z nich pochází z nedalekého okolí. Můžete tak ochutnat pstruhy z místních horských sádek, hovězí z nedaleké farmy či domácí zmrzlinu. Lokální čerstvé suroviny v kombinaci s kvalitními přísadami a umem kuchařů dávají za vznik lahodným jídlům, které si zamilujete. Vítáni jsou nejen ubytovaní hosté, ale i každý výletník. Začněte svůj den skvělou snídaní, či vyrazte na oběd nebo večeři.

Komfort

K návštěvě láká také útulný interiér a příjemná atmosféra. Prostory umožňují připravit tabuli pro 4 až 80 osob. S venkovní terasou je pak kapacita zvýšena až na 120 osob. Můžete tak vyrazit na rodinný oběd, ovšem klidně i velkou oslavu. Pokud chcete soukromý prostor, pak můžete využít uzavřený salonek pro 40 osob. Ideální restaurace na svatební hostinu, Benecko vás přivítá pro různé společenské události. Rezervace restaurace Benecko je důležitá, pokud chcete naplánovat akci pro více lidí.

Benecká restaurace nabízí to nejlepší – kvalitní jídlo, příjemné prostředí a zkušenou obsluhu. Ochutnejte kouzla na talíři od místních kuchařů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....

Jak funguje pojištění schopnosti splácet půjčku?

Pokud zvažujete uzavření úvěrů, hodí se popřemýšlet o pojištění...

Jak si udržet stálé zaměstnání

V dnešní době spousta firem nemůže najít dostatečné množství zaměstnanců....